Komplexná starostlivosť o váš zrak

Meranie zraku

pomocou revolučného prístroja Adaptica 2WIN vám komfortne určíme základné hodnoty ktoré doladíme. Následne zvolíme optimálne dioptrie pre situácie v ktorých potrebujete vidieť ostro.

Športové dioptrické okuliare

Športové okuliare aj s dioptriami sú naša špecialita na ktorej si zakladáme. Do modelov Oakley a Rudy Project dokážeme spraviť šošovky s dioptriami, dokonca aj multifokálne. V ponuke máme aj špeciálne nerozbitné rámy ideálne na futbal či hádzanú. Vieme spraviť aj plavecké, lyžiarske či potápačské okuliare s dioptriami

Športové dioptrické okuliare
Varilux okuliare pre šoférov

Špeciálne okuliarové šošovky

Spolupracujeme s popredným výrobcom okuliarových šošoviek Essilor. Je priekopníkom v obore viacohniskových šošoviek a povrchových úprav. Ponúka riešenie na počítač, pre vodičov, ako aj obrovskú škálu farebných odtieňov pre dioptrické slnečné okuliare.

Mulitfokálne okuliare

Sme špecialistom na multifokálne okuliare. Ponúkame šošovky Varilux od Essilor, ktoré sú svetovo najuznávanejšie multifokálne riešenie.  Na ich správne zameranie používame aj unikátnu centrovaciu vežu Visioffice. Dokážeme vám spraviť aj slnečné alebo na slnko tmavnúce multifokálne okuliare, a vsadiť ich aj do zahnutých športových okuliarov.

Varilux okuliare pre šoférov

Záručný a pozáručný servis

Odborný servis na vysokej úrovni je v oboch našich optikách samozrejmosťou. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme záručnú aj pozáručnú starostlivosť. Upravíme zlomený kovový rám, poškodené stanice, nahradíme slnečné šošovky, robíme aj menšie zázraky na počkanie.

Uvádzacie akcie

V dvoch optikách ponúkame skoro  2000 dioptrických rámov a viac než 1500 slnečných okuliarov. Vieme čo sa nosí a nebojíme sa odvážnych kúskov. Ročne viackrát usporiadame uvádzacie akcie nových kolekcií okuliarov svetoznámych značiek, kde si prídu na svoje všetci fanúšikovia okuliarov.